Перевірка, встановлення, зміна IP-адреси у смарт-клавіатурі Fasprint з Ethernet-інтерфейсом

 Для роботи через Ethernet-інтерфейс смарт-клавіатура Fasprint повинна мати статичну IP-адресу. По Ethernet-інтерфейсу клавіатуру Fasprint можна підключати як безпосередньо до комп'ютера, і у локальну мережу. Коли смарт-клавіатура підключена за допомогою Ethernet-інтерфейсу, у розділі "Параметри зв'язку" потрібно вибрати варіант "Ethernet (IP/HOST)" і натиснути кнопку "Пошук".

Зверніть увагу! Встановити IP-адресу за допомогою кнопок або переглянути її номер на екрані смарт-клавіатури Fasprint можливості немає.

    Після цього з'явиться вікно пошуку доступних Fasprint та налаштування IP-адреси з вбудованими підказками. Після натискання кнопки "Пошук" у списку "Знайдені пристрої" буде відображено всі Fasprint-клавіатури, які підключені до комп'ютера або знаходяться в локальній мережі.

    Клацніть мишкою на потрібній смарт-клавіатурі Fasprint зі списку, активує вікно "Параметри вибраного пристрою". Необхідно ввести коректну IP-адресу та Маску підмережі та натиснути кнопку "Встановити". (Коректна IP-адреса має бути з тієї ж підмережі, куди підключений комп'ютер).

Зверніть увагу! Іноді, через особливості налаштування локальних мереж та інших причин, FasprintEditor не вдається автоматично виявити смарт-клавіатуру Fasprint, підключену через свіч/роутер/хаб. У такому випадку для встановлення IP-адреси, підключіть Fasprint безпосередньо до порту Ethernet комп'ютера. Після встановлення коректної IP-адреси та вказівки його в редакторі Fasprint Editor, клавіатуру Fasprint можна підключати до локальної мережі.

Після цього перевірити зв'язок із клавіатурою Fasprint, натиснувши кнопку "Перевірити зв'язок" у закладці "Параметри".