Журнал фасувань Fasprint

  Журнал фасувань  дозволяє вести детальний облік фасованої продукції, контролювати сумарну вагу маркованих товарів, порівнювати дані про масу після фасування з вхідною масою, друкувати дані на принтері А4 або експортувати їх до облікових програм (Excel, 1С Бухгалтерія, Unipro тощо). Також, на основі даних про фасування, можна контролювати швидкість та якість роботи операторів, будувати систему їх мотивації або мінімізувати зловживання.

   Оскільки дані про кожну фасування передаються на ПК в режимі онлайн (тобто одразу після друку кожної етикетки),  у смарт-клавіатурі Fasprint має бути активований режим "Вести журнал фасовок на ПК" і вона має бути постійно підключена до комп'ютера.

     Важливо, що програма, яка отримує дані про фасування від Фаспринт, працює як окрема служба Windows. Тому програма Fasprint Editor може бути закрита на комп'ютері та використовуватись тільки для експорту або друку журналу фасувань.

   Смарт-клавіатура Fasprint з інтерфейсом USB підключається тільки до USB порту комп'ютера, в той же час, Fasprint з Ethernet-інтерфейсом можна підключати як до Ethernet порту комп'ютера, так і просто в локальну мережу.
    У випадку, коли Fasprint використовується з Ethernet-інтерфейсом, комп'ютер, який приймає дані про фасування, може знаходитися в будь-якому місці, де є підключення до локальної мережі. Наприклад, Fasprint працює на виробництві, а дані про фасування передаються на комп'ютер бухгалтера або начальника виробництва.

  Режим роботи з веденням журналу фасок вимагає певної строгості техпроцесу : необхідно пам'ятати, що всі надруковані етикетки, навіть помилкові або тестові, потраплять до журналу фасувань. Тому, оператори, повинні працювати згідно з інструкцією та знати команди Fasprint :

  • повторний друк етикетки у разі аварії (застрягання в принтері, бракований друк і т.д.);
  • друк кількох копій етикеток;
  • видалення останньої друкованої етикетки з журналу;
  • друк підсумкової етикетки;
  • одночасний друк двох копій підсумкових етикеток;

 Щоб активувати функцію "Журнал етикеток", необхідно зробити деякі налаштування. По-перше, підключити смарт-клавіатуру до комп'ютера, зайти у програмі Fasprint Editor у меню "Налаштування" - "Додаткові параметри", увімкнути функцію "Вести журнал фасовок на ПК" та натиснути "Встановити".

   По-друге, перейти в меню "Журнал фасування", додати в "Список пристроїв..." клавіатуру Фаспринт, натиснувши кнопку + . Ввести унікальну назву смарт-клавіатури в полі "Ім'я" (для зручності роботи, якщо буде підключено кілька пристроїв одночасно), вибрати тип підключення: USB/COM або Ethernet і ввести коректну адресу віртуального COM-порту або Ethernet-адресу.

      Обов'язково натиснути кнопку "Зберегти" та поставити галочку "Активувати журнал фасувань".

        Зверніть увагу, що програма, яка отримує дані про фасування від Фаспринт, працює як окрема служба Windows. Тому програма Fasprint Editor може бути закрита на комп'ютері та використовуватись тільки для експорту або друку журналу фасувань.

   Через 5-10 секунд після натискання "Активувати журнал фасування" служба буде автоматично запущена, і можна буде працювати в режимі збереження даних про фасування.


Для друку або експорту даних у меню "Журнал фасувань" передбачені окремі кнопки з однойменними назвами. Нові дані в журналі відображаються після натискання кнопки "Сформувати", ця ж кнопка використовується для оновлення списку фасувань після встановлення фільтра за датою та часом. 

Журнал фасувань Fasprint

   Приклад файлу, збереженого в CSV-форматі, можна завантажити тут >>


   Після експорту в Excel-формат, дані фасування можна обробляти та аналізувати навіть із програм Microsoft Excel, OpenOffice Calc або Таблиці Google. Також, для завантаження в 1С, достатньо зробити обробку, яка перетворюватиме вихідні Excel або CSV файли в документи 1С.     

Журнал фасувань Fasprint